Розподіл навчальної діяльності дошкільників 2016 – 2017 н.р.
І молодша група | Мол. № 1 | Мол. № 2 | Мол. № 3 | Сер. № 1 | Сер. № 2 | Сер. № 3 | Спец № 2 |
1.Музичне
2.Ознайомлен-ня з довкіллям \ природою
| 1. Ознайом. з довкіллям/ природою 2. Музична діяльність
| 1. Музична діяльність 2. Апл\ліплення
| 1. Фізкультура 2. Ознайом. з довкіллям/ природою
| 1. Худ. літ-ра 2. Музична діяльність 11.00 9.45-10.25 плав. | 1. Ознайом. з довкіллям/ природою 2. Малювання 10.25-11.05 плав. | 1. Мовленнєвий розвиток 2. Фізкультура | 1. Ознайом. з довкіллям/ природою 2. Апл./ліпл. 3. Музична діяльність 10.10 11.05-11.45 плав. |
1.Мовленнєвий розвиток
2.Музичне 15.30 | 1. Логіко-математичний 2. Фізкультура 3. Худ. літ-ра 15.00
| 1. Фізкультура 2. Ознайом. з довкіллям/ природою 3.Худ.літ.15.00
| 1. Худ. літ-ра 2. Малювання
| 1. Логіко-математичний розвиток 2. Апл./ліпл. 3. Фізкультура 15.30
| 1. Мовленнєвий розвиток 2.Фізкультура 11.20
| 1. Музична діяльність 2. Ознайом. з довкіллям/ природою 14.55-15.35 плав.
| 1. Логіко-математичний розвиток 2 Малювання 3. Фізкультура 15.00
|
1.Сенсорний розвиток.
2. Ліплення\ аплікація | 1. Музична діяльність 2 Апл./ліпл. 9.45-10.15 плав.
| 1. Логіко-математичний розвиток 2. Мовленнєвий розвиток 10.45-11.15 плав.
| 1. Логіко-математичний розвиток 2. Музична діяльність 10.15-10.45 плав. | 1. Ознайом. з довкіллям/ природою 2. Малювання 11.15-11.55 плав. | 1. Логіко-математичний розвиток 2. Музична діяльність 11.20 14.30-15.10 плав
| 1. Логіко-математичний розвиток 2. Апл./ліпл. 3. Музична діяльність 10.10 15.10-15.50 плав. | 1. Мовленнєвий розвиток 2. Музична діяльність 10.50
|
1. Малювання
2. Фізкультура 15.40 | 1. Фізкультура 2. Мовленнєвий розвиток 3. Малювання 15.00 | 1. Малювання 2. Фізкультура | 1. Мовленнєвий розвиток 2. Апл./ліпл. 3. Фізкультура 15.15
| 1. Мовленнєвий розвиток 2. Музична діяльність
| 1. Худ. літ-ра 2. Апл./ліпл. 3. Музична діяльність 15.00
| 1. Худ. літ-ра 2. Малювання 3. Фізкультура 11.20
| 1. Худ. літ-ра 3. Фізкультура 10.10
|
1.Конструювання
2.Фізкультура 15.40 | 1. Інтегроване заняття 11.25 плав. | 1. Інтегроване заняття 2. Музична діяльність 10.55-11.25 плав. | 1. Музична діяльність 2. Інтегроване заняття 10.25-10.55 плав.
| 1. Фізкультура 2. Інтегроване заняття
| 1. Інтегроване заняття 2. Фізкультура
| 1. Інтегроване заняття
| 1. Інтегроване заняття 9.45-10.25 плав.
|
Старша № 1 | Старша № 2 | Спец № 3 | Спец. № 4 | Спец. №1 |
1. Ознайом. з природою 2. Ліплення 3. Музична діяльність 11.30 14.30-15.20 плав. | 1. Ознайом. з довк. 2. Аплікація/ конструювання 3. Фізкультура 11.30
| 1. Ознайом. з природою 2. Малювання 3. Мовленнєвий розвиток 15.20-16.00 плав. | 1. Ознайом. з довк. 2.Аплікація\конструювання 3. Фізкультура | 1. Лог. Логопедичне 2. Вих. Ліплення 3. Фізкультура 11.00
|
1. Логіко-математичний розвиток 2. Мовленнєвий розвиток 3. Фізкультура 4. Аплікація/ конструювання
| 1. Навчання елементів грамоти 2. Музична діяльність 3. Ознайом. з природою 10.35-11.25 плав. | 1. Логіко-математичний розвиток 2. Ознайом. з довкіллям 3. Музична діяльність 11.30
| 1. Навчання елементів грамоти 2. Худ. літ-ра 3. Музична діяльність 15.00 9.45-10.35 плав.
| 1. Лог. Навчання елементів грамоти 2. Вих. Аплікація/ констр. 3. Музична діяльність 11.25-11.50 плав. 14.30-14.55 плав. |
1. Навчання елементів грамоти 2. Худ. літ-ра 3. Фізкультура 11.30
| 1. Фізкультура 2. Малювання 3. Мовленнєвий розвиток
| 1. Навчання елементів грамоти 2. Ліплення 3. Фізкультура
| 1. Логіко-математичний розвиток 2. Мовленнєвий розвиток 3. Ліплення
| 1. Вих. Логіко-математичний розвиток 2. Фізкультура 3. Вих. Ознайом. з довк. Логопед. в 2-гу пол.дня |
1. Ознайом. з довк. 2. Малювання 3. Музична діяльність 15.30 14.30-15.20 плав. | 1. Логіко-математичний розвиток 2. Ліплення 3. Худ. літ-ра 10.35-11.25 плав.
| 1. Музична діяльність 2. Худ. літ-ра 3. Аплікація/ конструювання 15.20-16.10 плав. | 1. Ознайом. з природою 2. Малювання (підгрупові заняття) 3. Музична діяльність 11.30 9.45-10.35 плав. | 1.Лог.Логопедичне 2. Вих. Ознайом. з природою 3. Малювання 11.25-11.50 плав. 14.30-14.55 плав. |
1. Інтегроване заняття
| 1. Інтегроване заняття 3. Музична діяльність | 1. Інтегроване заняття 3. Фізкультура | 1. Інтегроване заняття 3. Фізкультура 11.30 | 1. Лог. Логопедичне 2. Інтегроване заняття 3. Музична діяльність 11.30
|
ГРАФІК ЗАНЯТЬ З МУЗИКИ НА 2016-2017 Н.Р.
Ранкова гімнастика | Гордійчук В.Т. | Попович А.Е. | Левдар Н.М. |
8.30 сер.1,2 8.40 старша 1 |
1. Молодша №2 2. І молодша – 9.35 год. 3. Середня №1 – 11.00 год.
| Розваги 15.00-15.30 год: 1,3 тижд. молодша №3, середня №3 2,4 тижд. старша №2, спец №1 Індивідуальна робота з дітьми. | 2. Молодша №1 3. Спец №2 – 10.10 год. 4. Старша №1 – 11.30 год. |
8.30 ст.2.сп.1 8.40 спец.3,4 | 2-га половина дня, заняття: Спец №3 – 11.30 год. 1. Спец №4 – 15.00-15.25 год. 15.30 - заняття І молодша група |
1. Середня №3 2. Старша №2 3. Спец №1 | Муз супровід занять з фізкультури |
8.30 сер.2,3,спец2 8.40 ст.1 | Розваги: 1.3 тижд. молодша №2, середня №1 2,4 тижд. спец №3, спец №4 Індивідуальна робота | 2. Молодша №3 3. Середня №3 – 10.10 год. | 1. Молодша №1 4. Спец №2 – 10.50 год. 5. Середня №2 – 11.20 год. |
8.30 сер.1,2 8.40 спец.3,4 | 1.Спец №3 2. Середня №1 3. Спец №4 – 11.30 год. | Муз супровід занять з фізкультури | 2-га половина дня, заняття: 1. Середня №2 – 15.00-15.20 год. 2. Старша №1 – 15.30-15.55 год. |
8.30 сер.3,спец.2 8.40 ст.1,2 | Муз супровід занять з фізкультури Заняття з музики: 2. Молодша №2 | 1. Молодша №3 3. Старша №2 4. Спец. №1 – 11.30 год. | Розваги 15.00-15.30 год.: 1,3 тижд. середня №2, старша №1 2,4 тижд. молодша №1, спец №2 Індивідуальна робота з дітьми. |
ГРАФІК ЗАНЯТЬ З ФІЗКУЛЬТУРИ НА 2016-2017 н.р.
Дні | Години | Ранкова гімнастика | Заняття | 2-га половина дня |
понеділок | 8.30 8.40 | старші №1,2 спецгрупи №3,4 | 1. Молодша №3 2. Середня №3 3. Спец №4 4. Спец №1 – 11.00 год. 5. Старша №2 – 11.30 год. | Розваги 15.00-15.30 год. 1, 3 тижд. старша №2, спец №1 2,4 тижд. молодша №3, молодша №2 Ігри з елементами спорту (на спорт. майданчику): 15.40-16.00 год. 1,3 тижд. спец №3 2,4 тижд. спец №4 |
вівторок | 8.30 8.40 | середні №1,2 середні №3,спец.2 | 1. Молодша №2 2. Молодша №1 3. Старша №1 4. Середня №2 – 11.20 год. | Заняття 15.00-15.50 год. спец №2 15.00-15.20 год. середня №1 15.30-15.50 год.
|
середа | 8.30 8.40 | старші №2,спец.№1 спецгрупи №3,4 | 1. Старша №2 2. Спец №1 3. Спец №3 4. Старша №1 – 11.30 год. | Розваги 15.00-15.30 год. 1,3 тижд. спец №4, спец №3 2,4 тижд., середня №3, спец №2 Ігри з елементами спорту (на спорт. майданчику): 15.40-16.00 год. 1,3 тижд. старша №1 2,4 тижд. старша №2 |
четвер | 8.30 8.40 | середні №3,спец.№2 старші №1,2 | 1. Молодша №1 2. Молодша №2 3. Спец №2 4. Середня №3- 11.20 | Заняття 15.15-15.30 год. молодша №3 15.15-15.30 год. І молодша 15.40-15.55 год. |
п’ятниця | 8.30 8.40 | середні №1,2 старша №1,спец.1 | 1. Середня №1 2. Середня №2 3. Спец №3 4. Спец №4 – 11.30 год. | Розваги 15,00-15,30 год. 1,3 тижд. молодша №1, середня №1 2,4 тижд. середня №2, старша №1 І молодша заняття з фізкультури – 15.40 год. |