Ужгород. ДНЗ № 39

 






Розподіл навчальної діяльності дошкільників 2016 – 2017 н.р.

І молодша група

Мол. № 1

Мол. № 2

Мол. № 3

Сер. № 1

Сер. № 2

Сер. № 3

Спец № 2

1.Музичне

 

 

2.Ознайомлен-ня з довкіллям \ природою

 

1. Ознайом.  з довкіллям/ природою

2. Музична діяльність

 

1. Музична діяльність

2. Апл\ліплення

 

1. Фізкультура

2. Ознайом.  з довкіллям/

природою

 

1. Худ. літ-ра

2. Музична діяльність 11.00

9.45-10.25 плав.

1. Ознайом.  з довкіллям/

природою

2. Малювання

10.25-11.05 плав.

1. Мовленнєвий розвиток

2. Фізкультура

1. Ознайом.  з довкіллям/

природою

2. Апл./ліпл.

3. Музична діяльність 10.10

11.05-11.45 плав.

1.Мовленнєвий розвиток

 

 

 

2.Музичне 15.30

1. Логіко-математичний

2. Фізкультура

3. Худ. літ-ра

15.00

 

 

1. Фізкультура

2. Ознайом.  з довкіллям/

природою

3.Худ.літ.15.00

 

1. Худ. літ-ра

2. Малювання

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Апл./ліпл.

3. Фізкультура 15.30

 

 

1. Мовленнєвий розвиток

2.Фізкультура 11.20

 

 

1. Музична діяльність

2. Ознайом.  з довкіллям/

природою

14.55-15.35 плав.

 

1. Логіко-математичний розвиток

2 Малювання

3. Фізкультура 15.00

 

1.Сенсорний розвиток.

 

2. Ліплення\ аплікація

1. Музична діяльність

2 Апл./ліпл.

9.45-10.15 плав.

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Мовленнєвий   розвиток

10.45-11.15 плав.

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Музична діяльність

10.15-10.45 плав.

1. Ознайом.  з довкіллям/

природою

2. Малювання

11.15-11.55 плав.

1. Логіко-математичний розвиток

2. Музична діяльність 11.20

14.30-15.10 плав

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Апл./ліпл.

3. Музична діяльність 10.10

15.10-15.50 плав.

1. Мовленнєвий розвиток

2. Музична діяльність 10.50

 

 

1. Малювання

 

 

2. Фізкультура 15.40

1. Фізкультура

2. Мовленнєвий розвиток

3. Малювання

15.00

1. Малювання

2. Фізкультура

1. Мовленнєвий   розвиток

2. Апл./ліпл.

3. Фізкультура 15.15

 

 

 

 1. Мовленнєвий   розвиток

2. Музична діяльність

 

1. Худ. літ-ра

2. Апл./ліпл.

3. Музична діяльність 15.00

 

 

1. Худ. літ-ра

2. Малювання

3. Фізкультура 11.20

 

1. Худ. літ-ра

3. Фізкультура 10.10

 

1.Конструювання

 

2.Фізкультура 15.40

1. Інтегроване заняття

11.25 плав.

1. Інтегроване заняття

2. Музична діяльність

10.55-11.25 плав.

1. Музична діяльність

2. Інтегроване заняття

10.25-10.55 плав.

 

1. Фізкультура

2. Інтегроване заняття

 

1. Інтегроване заняття

2. Фізкультура

 

 

1. Інтегроване заняття

 

 

1. Інтегроване заняття

9.45-10.25 плав.

 

 

Старша № 1

Старша № 2

Спец № 3

Спец. № 4

Спец. №1

1. Ознайом. з природою

2. Ліплення

3. Музична діяльність

 11.30

14.30-15.20 плав.

1. Ознайом. з довк.

2. Аплікація/ конструювання

3. Фізкультура 11.30

 

 

1. Ознайом. з природою

2. Малювання

3. Мовленнєвий розвиток

15.20-16.00 плав.

1. Ознайом. з довк.

2.Аплікація\конструювання

3. Фізкультура

1. Лог. Логопедичне

2. Вих. Ліплення

3. Фізкультура 11.00

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Мовленнєвий розвиток

3. Фізкультура

4. Аплікація/ конструювання

 

1. Навчання елементів грамоти

2. Музична діяльність

3. Ознайом. з природою

10.35-11.25 плав.

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайом. з довкіллям

3. Музична діяльність 11.30

 

 

1. Навчання елементів грамоти

2. Худ. літ-ра

3. Музична діяльність 15.00

9.45-10.35 плав.

 

1. Лог. Навчання елементів грамоти

2. Вих. Аплікація/ констр.

3. Музична діяльність

11.25-11.50 плав.

14.30-14.55 плав.

1. Навчання елементів грамоти

2. Худ. літ-ра

3. Фізкультура 11.30

 

1. Фізкультура

2. Малювання

3. Мовленнєвий розвиток

 

 

1. Навчання елементів грамоти

2. Ліплення

3. Фізкультура

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Мовленнєвий розвиток

3. Ліплення

 

1. Вих. Логіко-математичний розвиток

2. Фізкультура

3.  Вих. Ознайом. з довк.

Логопед. в 2-гу пол.дня

1. Ознайом. з довк.

2. Малювання

3. Музична діяльність 15.30

14.30-15.20 плав.

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ліплення

3. Худ. літ-ра

10.35-11.25 плав.

 

1. Музична діяльність

2. Худ. літ-ра

3. Аплікація/ конструювання

15.20-16.10 плав.

1. Ознайом. з природою

2. Малювання (підгрупові заняття)

3. Музична діяльність 11.30

9.45-10.35 плав.

1.Лог.Логопедичне

2. Вих. Ознайом. з природою

3. Малювання  

11.25-11.50 плав.

14.30-14.55 плав.

1. Інтегроване заняття

 

1. Інтегроване заняття

3. Музична діяльність

1. Інтегроване заняття

3. Фізкультура

1. Інтегроване заняття

3. Фізкультура 11.30

1. Лог. Логопедичне

2. Інтегроване заняття

3. Музична діяльність 11.30

 

 

ГРАФІК ЗАНЯТЬ З МУЗИКИ НА 2016-2017 Н.Р.

 

Ранкова гімнастика

Гордійчук В.Т.

Попович А.Е.

Левдар Н.М.

8.30            сер.1,2

8.40           старша 1

 

1. Молодша №2

2. І молодша – 9.35 год.

3. Середня №1 – 11.00 год.

 

Розваги 15.00-15.30 год:

1,3 тижд. молодша №3, середня №3

2,4 тижд. старша №2, спец №1

Індивідуальна робота з дітьми.

2. Молодша №1

3. Спец №2 – 10.10 год.

4. Старша №1 – 11.30 год.

8.30 ст.2.сп.1 8.40 спец.3,4

2-га половина дня, заняття:

Спец №3 – 11.30 год.

1.  Спец №4 – 15.00-15.25 год.

 15.30 - заняття І молодша група

 

1. Середня №3

2. Старша №2

3. Спец №1

Муз супровід занять з фізкультури

8.30 сер.2,3,спец2

8.40              ст.1

Розваги:

1.3 тижд. молодша №2, середня №1

2,4 тижд. спец №3, спец №4

 Індивідуальна робота

2. Молодша №3

3. Середня №3 – 10.10 год.

1. Молодша №1

4. Спец №2 – 10.50 год.

5. Середня №2 – 11.20 год.

8.30         сер.1,2

8.40            спец.3,4

1.Спец №3

2. Середня №1

3. Спец №4 – 11.30 год.

Муз супровід занять з фізкультури

2-га половина дня, заняття:

1. Середня №2 – 15.00-15.20  год.

2. Старша №1 – 15.30-15.55 год.

8.30  сер.3,спец.2

8.40             ст.1,2

Муз супровід занять з фізкультури

Заняття з музики:

2. Молодша №2

1. Молодша №3

3. Старша №2

4. Спец. №1 – 11.30 год.

Розваги 15.00-15.30 год.:

1,3 тижд. середня №2, старша №1

2,4 тижд. молодша №1, спец №2

Індивідуальна робота з дітьми.

 

 

ГРАФІК ЗАНЯТЬ З ФІЗКУЛЬТУРИ НА 2016-2017 н.р.

 

Дні

Години

Ранкова гімнастика

Заняття

2-га половина дня

понеділок

8.30         

8.40

старші №1,2

спецгрупи  №3,4

1. Молодша  №3

2. Середня №3

3. Спец №4

4. Спец №1 – 11.00 год.

5. Старша №2 – 11.30 год.

Розваги 15.00-15.30 год.

1, 3 тижд. старша №2, спец №1

2,4 тижд. молодша №3, молодша №2

Ігри з елементами спорту

(на спорт. майданчику):

15.40-16.00 год.

1,3 тижд. спец №3

2,4 тижд. спец №4

вівторок

8.30         

8.40

середні №1,2

середні №3,спец.2

1. Молодша №2

2. Молодша №1

3. Старша №1

4. Середня №2 – 11.20 год.

Заняття 15.00-15.50 год.

спец №2 15.00-15.20 год.

середня №1 15.30-15.50 год.

 

середа

8.30         

8.40

старші №2,спец.№1

спецгрупи №3,4

1. Старша №2

2. Спец №1

3. Спец №3

4. Старша №1 – 11.30 год.

Розваги 15.00-15.30 год.

1,3 тижд. спец №4, спец №3

2,4 тижд., середня №3, спец №2

Ігри з елементами спорту

(на спорт. майданчику):

15.40-16.00 год.

1,3 тижд. старша №1

2,4 тижд. старша №2

четвер

8.30         

8.40

середні №3,спец.№2

старші №1,2

1. Молодша №1

2. Молодша №2

3. Спец №2

4. Середня №3- 11.20

Заняття 15.15-15.30 год.

молодша №3 15.15-15.30 год.

І молодша 15.40-15.55 год.

п’ятниця

8.30         

8.40

середні №1,2

старша №1,спец.1

1. Середня №1

2. Середня №2

3. Спец №3

4. Спец №4 – 11.30 год.

Розваги 15,00-15,30 год.

1,3 тижд. молодша №1, середня №1

2,4 тижд. середня №2, старша №1

І молодша заняття з фізкультури – 15.40 год.